Legendární Vízek přišel o řidičák. Kvůli třem pivům a Šmicrovi | iSport.cz
Pavel Kalouš
27. prosince 2011 • 04:58

Legendární Vízek přišel o řidičák. Kvůli třem pivům a Šmicrovi

Vstoupit do diskuse
30
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Bohemians: Ljovinova minela! Ruský zadák daroval gól Budínskému, 2:0
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Legendární fotbalista Ladislav Vízek nesměl půl roku za volant, vyhlášený hospodský z Kozlovny totiž kvůli alkoholu přišel o řidičský průkaz! A to hodně komickým způsobem. „Šmíca mi půjčil auto a ten blbec měl dva roky prošlou technickou. Zastavili mě policajti a hned na mě poznali, že jsem měl pivčo. Hrozná náhoda,“ směje se Vízek.Ta příhoda už má veselý konec. Přesně den před Štědrým dnem dostal Ladislav Vízek svůj řidičský průkaz zpátky. „Tak si hned dám za rohem zase panáka,“ smál se Vízek na včerejším vánočním turnaji v Edenu. „Ale ne, teď už nemůžu, musím si dávat pozor,“ dodal hned s vážnou tváří.

Jak by ne, Vízek dostal pořádně za vyučenou. „Jel jsem z tenisu autem, které mi půjčil Šmíca (Vízkův zeť Vladimír Šmicer – pozn. red.). Vystoupil jsem a povídám policajtům: Kluci, měl jsem pivo, ale vy jste mě chytli kvůli STK a tohle je Šmícovo auto. Podívejte, co mi dal za auto!“ vzpomíná Vízek.

Ladislav Vízek odpovídá na otázky novinářů

Vízek hledá cestu k branceVízek hledá cestu k branceFoto Jaroslav Legner (Sport)
Hned věděl, že je zle. „Chtěli po mě dýchnout, ale to jsem odmítl. Když už mám jeden průšvih, proč bych měl mít druhý,“ krčí rameny Vízek.

Policisty přemlouval, jenže marně. A nepomohla ani známá tvář. „Byli to takový dva mladí frajeři, věděli, kdo jsem, ale nepomohlo to. Říkal jsem jim: Kluci, měl jsem tři piva, ale jel jsem přece opatrně a teď už to mám jen dvě stě metrů k baráku,“ popisuje Vízek.

Výsledek už znáte. Vízek dostal zpět řidičák až po půl roce. A jeho slavný zeť, jehož auto s prošlou technickou stálo na začátku celého příběhu, to má dodnes na talíři. „Není to hroznej zeťák? A ještě mě teď porazí,“ zlobil se naoko Vízek poté, co jeho Duklu vyřadila v semifinále vánočního turnaje Slavia se Šmicrem v sestavě.

VIDEO: Ladislav Vízek se na Vánočním turnaji dobře bavil


Ladislav Vízek se na Vánočním turnaji dobře bavil
Svoboda pálí na branku
Svoboda pálí na branku

Vstoupit do diskuse
30
Články odjinud


Články odjinud