Sparta jedná s Olomoucí o Přikrylovi, zatím bez konkrétního výsledku | iSport.cz
4. ledna 2012 • 17:11

Sparta jedná s Olomoucí o Přikrylovi, zatím bez konkrétního výsledku

Autor: ČTK
Sparta jedná s Olomoucí o Přikrylovi, zatím bez konkrétního výsledku
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zájem Sparty o olomouckého fotbalového útočníka Tomáše Přikryla přerostl v přímé jednání mezi oběma kluby. Vedení pražského týmu dnes na Hané absolvovalo se zástupci Sigmy schůzku, která však nepřinesla konkrétní výsledek.Talentovaného fotbalistu chce na Letnou přivést nový generální sportovní manažer Sparty Jaroslav Hřebík, pod kterým Přikryl zazářil na loňském šampionátu hráčů do 19 let.

"Jejich zájem bereme na vědomí, vyslechli jsme je. Měli by připravit nějakou konkrétní nabídku, která by respektovala dnešní diskuzi. Ale neznamená to ještě, že Přikryl odejde. My jsme ho nikde nenabízeli a ani nenabízíme. Jsme si vědomi toho, jak je to kvalitní a perspektivní hráč," uvedl na olomouckém webu místopředseda představenstva Jaromír Gajda.

Přikryl má navzdory svému mládí v devatenácti letech na kontě už 27 ligových startů a tři branky.

Na trase mezi Olomoucí a Letnou je v zimní pauze živo. Do Prahy se přednedávnem přestěhoval olomoucký trenér Václav Jílek, opačným směrem zamířil záložník Jakub Podaný. Podle dnešní dohody šéfů obou klubů by další hráč z kádru Sparty měl během dvou týdnů odejít na Hanou na hostování.

 
Články odjinud


Články odjinud