VIDEO a unikátní kVÍZEK: Zná fotbal víc legenda, nebo holka? | iSport.cz
6. dubna 2012 • 04:56

VIDEO a unikátní kVÍZEK: Zná fotbal víc legenda, nebo holka?

Autor: Lukáš Hron
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 4. kola: Faltův gól roku, ultra dělovka Holeše či Dramého paráda
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

PÁTEČNÍ SPORT MAGAZÍN | VIDEO | Tohle tu ještě nebylo. Patříte k těm, kteří si myslí, že ženské o fotbalu nic neví? Pak vás možná překvapí kvíz, do kterého se pro Sport Magazín pustil Ladislav Vízek a proti němu Pavlína Běhounková. Právě ona bude na isport.cz plnit v pravidelné rubrice roli fotbalové expertky. Kdo myslíte, že toho věděl víc?Na tohle by každý nekývnul. Ladislav Vízek dostal od Sport Magazínu nabídku poměřit své fotbalové znalosti se studentkou Pavlínou, velkou fanynkou Arsenalu.

Jako pravidelný glosátor fotbalového dění nemohl nic získat, jen ztratit. Ale protože je pro každou legraci, šel do toho. V rámci velkého tématu o ženských fanynkách tak došlo na unikátní souboj!

Páteční odpoledne v čimické Kozlovně. Hospoda je slušně zaplněná, v rohu místnosti je na stole rezervačka. Právě sem si sedá mladá Pavlína a vedle ní bývalý reprezentant Vízek. Čeká je velký boj. Jedinečný kVízek. Deset fotbalových otázek, odděleně jeden po druhém – nejdřív on, potom ona.

Unikátní kVÍZEK: Jak si vedla legenda?

„Zajímavý dotazy! Škoda, že jsem rozjančenej, neměl jsem si dávat tu dvanáctku,“ směje se Vízek. Jakmile dojde řada na jeho soupeřku, smích mu trochu tuhne na rtech. Pavlína toho totiž o fotbalu ví dost!

Chcete zjistit, jak jejich bitva dopadla? Poznáte to z pátečního Sport Magazínu, kde je kromě velkého tématu o fotbalových fanynkách (jehož součástí je i zmíněný souboj) rovněž velký rozhovor s Tomášem Rosickým, ve kterém se kapitán českého nároďáku vyznává z faktu, jak v kabině Arsenalu mládne. A jak si ve světě facebooku a twitteru naopak připadá staromódní.

Pohledné slečny prokázaly, že fotbalu rozumí

Svým klubům drží palce i tyto pohledné slečny
Svým klubům drží palce i tyto pohledné slečny

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud