Kluci, držíme palce! Partnerky fotbalistů se odhalily před objektivem | iSport.cz
7. června 2012 • 21:07

Kluci, držíme palce! Partnerky fotbalistů se odhalily před objektivem

Autor: Ondřej Michálek, Petr Žaloudek
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Dávid Hancko: NEJ stoper ligy? Připomeňte si jeho TOP 3 momenty
iSport podcast: Přijdou posily do Bohemians? Je zájem o Vodháněla a co Pulkrab?
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | VIDEO | EURO klepe na dveře a zítra do něj bitvou s Ruskem vstoupí i český národní tým. Formu dnes ladili nejen reprezentanti, ale také jejich manželky. Přítelkyně Davida Limberského, Michala Kadlece a Františka Rajtorala při focení ukázaly, že za to umí řádně vzít.Zítra večer už budou v hledišti stadionu ve Vratislavi nervózně držet palce, dnes si ale ještě našly čas a své milé povzbudily nevšedním způsobem.

Manželky fotbalistů se fotily před EUREM. Na snímku Petra Hrůzková (přítelkyně Františka Rajtorala)Manželky fotbalistů se fotily před EUREM. Na snímku Petra Hrůzková (přítelkyně Františka Rajtorala)Foto Martin Hurda

Petra Hrůzková, přítelkyně Františka Rajtorala, Michaela Kratochvílová, partnerka Davida Limberského, a Nikol Novotná, milá obránce Michala Kadlece stanuly před objektivem a v dresech národního týmu nafotily odvážné snímky.

A že bylo na co se dívat, ukazuje následující fotogalerie. Třeba podobnou podívanou předvedou i jejich partneři zítra s Rusy.

Manželky fotbalistů se fotily před EUREM. Na snímku Nikol Novotná (přítelkyně Michala Kadlece)Manželky fotbalistů se fotily před EUREM. Na snímku Nikol Novotná (přítelkyně Michala Kadlece)Foto Martin Hurda

Manželky fotbalistů se fotily před EUREM. Na snímku Petra Hrůzková (přítelkyně Františka Rajtorala)
Manželky fotbalistů se fotily před EUREM. Na snímku Petra Hrůzková (přítelkyně Františka Rajtorala)

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud