Velká ostuda! Pomezní zmlátil fanouška na turnaji školáků | iSport.cz
28. listopadu 2012 • 10:10

Velká ostuda! Pomezní zmlátil fanouška na turnaji školáků

Autor: mt
Vstoupit do diskuse
0
Trinidadský rozhodčí Kevin Charles zmlátil fanouška přímo na hřišti.
TOP VIDEA
Liberec - Mladá Boleslav: Krásná akce! Pešek nabral rychlost, vyhnul se Šedovi a domácí vedli 1:0!
Hoftych: Jsme, kde jsme chtěli být. Důležitý bude teď los
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová sezona přinesla velké množství bláznivých situací, ale jednu z těch nejšílenějších zažili v Trinidadu. Záběry, na kterých během zápasu středních škol asistent rozhodčího brutálně bije jednoho z fanoušků, se zařadí mezi ty méně pochopitelné.Na prestižním fotbalovém turnaji středních škol InterCol jde v první řadě o vítězství. Ale mezi další atributy, které soutěž podporuje, je respekt k soupeři a uctívání sportovní etiky v rámci fair play.


Jenže na tohle nejspíš zapomněl trinidadský pomezní rozhodčí Kevin Charles, který mladým fotbalistům ukázal, jak by se sportovci neměli chovat!

Sudího během zápasu mezi Presentation College a Shiva Boys Hindu College napadl jeden z fanoušků, ale jeho reakce na celý incident byla opravdu šílená.

VIDEO: Bláznivý sudí zmlátil fanouška

Při mlácení fanouška použil Charles jako zbraň vlastní praporek a bušil s ní do útočníka. Kdyby na hrací plochu nevtrhli pořadatelé a ochranka, je ve hvězdách, jak by to s fotbalovým fandou dopadlo.

Rozhodčí byl opravdu jako smyslů zbavený. K útočníkovi se chtěl několikrát vrátit a znovu mu "naložit". Jen díky ochrance se tak nestalo a ze hriště byl vyveden.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud