23. listopadu 2013 • 12:33

Další průšvih rozhodčích. Ve druhé lize sudí vylučoval po jedné žluté

Autor: jp
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
REVIEW Sparty: Priskeho odchod? Polemika: Neodejde. Ne, klíčem bude Friis
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obrovská chyba. Nečekaná. V zápase druhé ligy Most–Vltavín vyloučil hlavní rozhodčí Jan Kalenda hostujícího útočníka Petera Očovana za jednu udělenou žlutou kartu. Sudí se zmýlil. Uznala to i disciplinární komise FAČR, která s Očovanem zastavila řízení a naopak ho zahájila s Kalendou.Běžela 50. minuta zápasu. Stav byl 1:1 a jediný střelec Vltavínu Očovan dostal žlutou kartu. Svou první v utkání! Přesto mu rozhodčí Kalenda nádavkem ukázal červenou v domnění, že jde o druhý žlutý trest pro provinivšího se fotbalistu.

Očovan se mohl vztekat, jak chtěl, Kalendu musel poslechnout. S oprávněným pocitem křivdy opustil hřiště a najednou viděl, jak jeho mužstvo vzápětí inkasuje rozdílovou branku. Zápas nakonec vyhrál Most 4:1.

„Hříšníkovi“ ale nakonec žádné stop nehrozí. Disciplinárka uznala, že Kalenda chyboval, a útočník tak může hned po zimní pauze naskočit. Zato sudí se bude komisi za svůj přehmat zodpovídat…

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Nominace Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Články odjinud


Články odjinud