Fořt odchází na hostování do FC Brusel | iSport.cz
1. srpna 2007 • 00:00

Fořt odchází na hostování do FC Brusel

Autor: ČTK
Pavel Fořt
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dalším českým hráčem, který bude působit v nadcházející sezoně v Bruselu, je exslávista Pavel Fořt. Útočník však nepřichází do slavnějšího Anderlechtu, ale do konkurenčního celku FC Brusel.Dalším českým hráčem, který bude působit v nadcházející sezoně v Bruselu, je exslávista Pavel Fořt. Útočník však nepřichází z Toulouse na roční hostování do slavnějšího Anderlechtu, ale do konkurenčního celku FC Brusel a stane se tak spoluhráčem českého fotbalisty Richarda Culka. O Fořtově hostování informoval Tomáš Klečka z agentury Nehoda Sport, která hráče zastupuje. FC Brusel v minulém ročníku nejvyšší soutěže obsadil 13. místo, letos plánuje klidnější sezonu a k ní by měl svými góly přispět i český útočník. Tomu by belgická zkušenost měla pomoci k větší rozehranosti, po roce by se měl vrátit do Toulouse. Třiadvacetiletý Fořt odešel ze Slavie do Francie letos v zimní přestávce, od té doby odehrál v novém působišti devět ligových zápasů. Stane se pátým českým hráčem působícím v belgickém hlavním městě. V konkurenčním Anderlechtu totiž hrají Daniel Zítka a Martin Kolář, koncem týdne by se měl jejich spoluhráčem stát i Jan Polák, který tam má přestoupit z Norimberku.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud