Přátelák narušili radikálové s vlajkou Palestiny: Zkopali Izraelce! | iSport.cz
Jakub Dvořák
24. července 2014 • 10:48

Přátelák narušili radikálové s vlajkou Palestiny: Zkopali Izraelce!

Vstoupit do diskuse
0
Naštěstí se hráčům, kteří se zdatně bránili nic nestalo a tým tak mohl bezpečně zamířit do kabin.
TOP VIDEA
Hancko? Tolik se mi nelíbí, řekl Chovanec. O stoperovi mám jinou představu
iSport podcast: Je Baroš největší postavou v dějinách Baníku? Co jeho role po kariéře?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Strašlivý okamžik zažili fotbalisté Maccabi Haifa a Lille. Jejich přípravné utkání v Rakousku totiž přerušili propalestinští aktivisté. Ti hrubě napadli fotbalisty izraelského Maccabi a strhla se mezi nimi pořádná mela. Utkání bylo přerušeno v 86. minutě za stavu 2:0 pro francouzské mužstvo.Zápas se už blížil ke konci. Francouzské Lille vedlo nad Izraelci 2:0, když z ničeho nic na trávník vběhli mladíci, zřejmě tureckého původu, s palestinskými vlajkami a začali pobíhat kolem hráčů Maccabi.

VIDEO | Podívejte se na potyčku mezi povstalci a hráči Maccabi

 

Jeden z hráčů provokaci nevydržel a pustil se do potyčky s povstalci. Okamžitě se strhla mela, které se zúčastnil i brankář Maccabi Vladimir Stojkovič. O něm novinář Ouriel Daskal po incidentu napsal, že se zachoval jako filmový hrdina Rocky Balboa, když se zastal svého spoluhráče a udeřil tureckého útočníka pěstí.

Naštěstí se hráčům, kteří se zdatně bránili nic nestalo a tým tak mohl bezpečně zamířit do kabin. Izrael je v současné době v nepřátelství s hnutí Hamás, s kterým válčí v oblasti Gazy. UEFA minulý měsíc oznámila, že izraelské kluby nemohou hostit žádná evropská utkání, z důvodu nebezpečné situace v Izraeli.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud