Dvě porážky za den. Slavia podlehla po Trenčínu i Varnsdorfu

Autor: iSport.cz
0
Koubkův majstrštyk: Osm nul a LM pro Česko. Další krok: smlouva a boj o titul?
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny

Fotbalisté Slavie prohráli i ve svém druhém přípravném utkání na jarní část Synot ligy. Po dopolední porážce od Trenčína nestačili ve druhém duelu ani na Varnsdorf, kterému podlehli 2:3.

V prvním dopoledním utkání Pražané podlehli Třenčínu 1:2. Domácí poslal do vedení v 51. minutě Kenia, hosté však díky dvěma trefám Bero. Z nových posil se v úvodním zápase představil Simon Deli, za sešívané odehrál zápas i Michal Švec.

Ve druhém utkání proti Varnsdorfu prohrála Slavie už od 2. minuty, kdy se trefil z pokutového kopu Martan. Domácí díky Hrubého brance ve 27. minutě vyrovnali, hosté však ještě do poločasu šli díky brankám Zierise a Rudnytskyyho do dvoubrankového vedení.

Svěřenci trenéra Beránka již ve druhém poločase díky brance Diopa snížili na konečných 2:3.

Švec: Slavia je moje srdcovka, ale žádná dohoda zatím není

Nyní už slávistický fotbalista nechápe, proč ho Sparta odsunula na druhou kolej Nyní už slávistický fotbalista nechápe, proč ho Sparta odsunula na druhou kolejFoto Koláž iSport.cz

Beránek: Pokud Švec odejde, někdo jiný přijde