27. března 2015 • 08:50

Patrik Berger popřel, že měl v plánu letět letadlem, které spadlo v Alpách

Autor: ,
Patrik Berger popřel informace o tom, že měl letět letadlem, které spadlo v Alpách...
TOP VIDEA
Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny Jágr nedohrál utkání s Havířovem! Podívejte se na video zákroku, který ho poslal do kabiny
9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové 9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šokující zpráva, která přišla ve čtvrtek večer z Arménie, se ukázala jako nepravdivá. Organizátoři exhibičního utkání na oslavu narozenin Chorena Oganesjana oznámili, že Patrik Berger se nezúčastní, jelikož jen šťastnou náhodou nenastoupil do letadla, které spadlo ve francouzských Alpách a nikdo z cestujících nepřežil. Berger však informace na svém twitterovém účtu popřel.Patrik Berger měl dorazit na exhibiční zápas v Arménii k příležitosti šedesátých narozenin bývalého arménského fotbalisty Chorena Oganesjana. Svoji účast ale odřekl a organizátoři pustili do světa smyšlený příběh o tom, že jen kvůli zdržení na letišti nestihl let, který se stal osudný 149 pasažérům.

"Berger měl letenku do toho letadla a vyvázl šťastnou náhodou, protože se na letišti zdržel. Je to jenom člověk se svým nervovým systémem. Každý normální člověk by za těchto okolností v nejbližších dnech do letadla nenastoupil," citovala arménská tisková agentura Novosti-Armenija člena organizačního výboru sobotního zápasu Vitalije Prichodčenka. Zprávu ve čtvrtek večer vydala ČTK.

"Zprávy o tom, že jsem si měnil let, jsou všechno lži! Letěl jsem v pondělí domů z Barcelony do Prahy, tak jak jsem měl," napsal si Berger na Twitter.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze