17. června 2015 • 16:00

Adidas představuje kopačky pro novou éru fotbalu

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbaloví odborníci, špičkoví trenéři i legendy, jako je Pavel Nedvěd, potvrzují, že fotbal se posunul do nové éry. Změnil se styl hry a s ním i recept k úspěchu. Pro každý tým jsou nyní klíčoví především dva typy hráčů. Na hřišti musí být zodpovědní tvůrci hry, kteří udávají tempo a kontrolují veškeré dění, a dravci, kteří svými nepředvídatelnými úniky vnesou chaos do soupeřovy obrany. Aby se tito hráči mohli předvést v co nejlepším světle, přináší adidas zcela nové modely kopaček ACE a X.Dominovat na hřišti a za každé situace ovládnout míč, takový je úkol pro ACE15. Jsou vybaveny inovativním 3D povrchem s neklouzavou vrstvou a nový design umožňuje kontrolovat míč větším počtem kolíků, než bylo dosud možné. Speciální úprava svršku kopačky zajišťuje vynikající cit pro míč za jakéhokoli počasí. Promyšleny do posledního detailu, ACE15 spolehlivě podpoří opory týmu v obraně i útoku.

Foto 

Nové X15 zase usnadňují způsobit zmatek v obraně soupeře a předvést fanouškům dech beroucí akce. Podle zástupce nebezpečných rychlonohých hráčů, Ladislava Krejčího, je nejdůležitější nízká hmotnost a vysoká stabilita kopaček. Novinka značky adidas se pyšní lehkou konstrukcí a skvělým záběrem i na měkkém povrchu. Extrémně namáhaným chodidlům X15 navíc nabízí pohodlí a podporu. Jako dokonalé výzbroji, ani tomuto modelu nechybí speciální svršek pro snadnější zpracování míče.

Foto 

Kopačky adidas ACE a X ohromují nejen technickým provedením a vybavením, ale také stylovým designem. Špičkoví profesionální hráči už je mají. Kdy vstoupíte do nové éry fotbalu vy? Kopačky adidas ACE15 a X15 jsou dostupné od 1. 7. na www.adidas.cz/fotbal.

Foto 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze