30. června 2015 • 18:21

Brazilec Hulk má sílu jako býk! Dělovkou roztrhl síť a prokopl míč

Autor:
Brazilec Hulk má obrovskou sílu.
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brazilský fotbalista Hulk není žádné tintítko. Díky své vypracované postavě má v nohou obrovskou sílu. Jeho rány z dálky jsou mezi brankáři proslulé a většinou končí góly. Nyní si ale Hulk ze svých pověstných střel tak trochu vystřelil. Natočil dvě vtipná videa, ve kterých dominuje jeho síla.V prvním videu se osmadvacetiletý Brazilec opře do míče takovou silou, že míčem trefí brankáře a ještě s ním protrhne síť. Ve druhém zase se spoluhráči trénuje střelbu, a zatímco všichni míří své pokusy mezi tři tyče, Hulkův dynamit v noze zařídí, že balon exploduje.

VIDEO: Hulk protrhne svojí střelou síť

VIDEO: Míč po střele Hulka bouchne


Samozřejmě se nejedná o reálné situace. To si jen Hulk snaží sám ze sebe udělat srandu. V minulosti ale už několikrát ukázal, že z větší vzdálenosti jsou jeho dělovky těžko chytatelné.

Od svého přestupu v roce 2012 z Porta do ruského Zenitu Petrohrad nastřílel ve 106 zápasech 52 branek. Podívejte se, na sestřih těch nejlepších během jeho působení v Petrohradu.

VIDEO: Hulkovy nejhezčí branky v dresu Zenitu

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze