10. července 2015 • 21:10

Jako v klubu! Jarošík, Střihavka či Juhar září v týmu hráčů bez angažmá

Autor:
Jarošík, Střihavka či Juhar září v týmu hráčů bez angažmá
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvoufázové tréninky v pořádném tempu. Hecování, tvrdé souboje a k tomu pokyny trenéra Vernera Ličky. Na první pohled není vůbec poznat, že ani jeden z hráčů, kteří na travnatém hřišti bojují, nemá jistou práci. Vítejte v úspěšném projektu České asociace fotbalových hráčů, kde trénují hráči bez angažmá. Věří, že díky dobrým výkonům si ho ale brzy najdou.Český výběr hráčů, kteří v tuto chvíli hledají svůj nový tým, zatím působí úspěšně v turnaji FIFpro. Tým kapitána Davida Střihavky porazil Rumunsko i Portugalsko a v sobotu ho čeká čtvrtfinále proti Švýcarsku.

„Moje dojmy jsou jenom pozitivní. Ze začátku jsem z toho měl trochu strach, nevěděl jsem, co od toho čekat. Ale teď jsem z toho nadšený,“ říká Střihavka, který je zatím nejvýraznější osobností týmu.

Jarošík, Střihavka či Juhar září v týmu hráčů bez angažmá

Všichni fotbalisté včetně nově příchozích Jiřího Jarošíka a Martina Juhara si pochvalují výbornou atmosféru i profesionální tréninky pod vedením Vernera Ličky. „Je to mnohem lepší než individuální tréninky. To se vůbec nedá srovnávat,“ tvrdí zkušený trenér.

Cílem celého kempu je najít fotbalistům nové angažmá. Mnozí z hráčů už s týmy jednají, jiní ještě na nabídku čekají. Všichni každopádně doufají, že ve Švýcarsku udělají další krok k tomu, aby nový tým našli. Postup mezi nejlepší čtyři by byl pro český výběr velký úspěch.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze