Limberský nejel opilý v autě sám. Vezl i spoluhráče z Plzně Vaňka | iSport.cz
15. září 2015 • 21:46

Limberský nejel opilý v autě sám. Vezl i spoluhráče z Plzně Vaňka

Autor:
TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček
Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2 Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Své luxusní bentley řídil opilý, naboural do sloupu, snažil se utéct policejní hlídce. David Limberský tuhle noční jízdu Prahou ke všemu neabsolvoval sám. Společnost mu podle informací webu expres.cz dělal jeho spoluhráč z Plzně Ondřej Vaněk, s nimi měly v autě sedět ještě dvě ženy.„David nejel v autě sám. Večer trávil s dalším reprezentantem Ondřejem Vaňkem,“ cituje svůj zdroj server expres.cz. Spolu s dvěma oporami Viktorie Plzeň a hráči české reprezentace večer měly trávit i dvě ženy. „Limberský, Vaňek a další dvě osoby byli v Brasileiru na Staroměstském náměstí a posléze se přesunuli do baru Bed Lounge,“ upřesnil server.

Další sled událostí je dobře známý. Limberský své bentley v centru Prahy v noci ze středu na čtvrtek naboural, k jeho smůle před zraky policejní hlídky. Jednatřicetiletý obránce se pokoušel utéct, po zadržení mu při dechové zkoušce naměřili 1,5 promile v krvi.

Příbram - Plzeň: Gól Davida Limberského na 0:1 a kontroverzní oslava
720p 480p 360p 240p

Zatímco Limberský dostal od klubu pokutu blížící se milionu korun a přišel o kapitánskou pásku, účast Vaňka na večírku v Praze klub nepotvrdil. Přesto i on měl schytat od vedení Viktorie finanční postih.

"Z pohledu klubu se jedná o naprosto nepřijatelné porušení profesionální smlouvy, pro které jednoduše není polehčující okolnost," odsoudil chování reprezentačního obrácne generální manažer klubu Adolf Šádek.

Limberský si zavařil ještě při následujícím utkání v Příbrami. Sice vstřelil dvě branky a stal se nejlepším hráčem zápasu, nicméně při oslavě úvodní branky zcela nevhodně napodoboval řízení auta.

Spousty fanoušků i lidí kolem fotbalu jeho chování odsoudily, plzeňští fotbalisté i trenéři se za něj postavili. "Byl rád, že hraje, dostal se do šance a po gólu se dostal do euforie. Byla to směs toho všeho, i když se to v tu chvíli nehodilo,“ uvedl příbramský záložník a bývalý spoluhráč Limberského Jan Rezek.

Příbram - Plzeň: Gól Davida Limberského na 0:4
720p 480p 360p 240p

Limberský naznačoval, že řídí automobil.
Limberský naznačoval, že řídí automobil.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud