Limberský nejel opilý v autě sám. Vezl i spoluhráče z Plzně Vaňka | iSport.cz
15. září 2015 • 21:46

Limberský nejel opilý v autě sám. Vezl i spoluhráče z Plzně Vaňka

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Nejpodceňovanější hráči extraligy? Flek, Lenc, ale i Jelínek nebo Krošelj
TOP 5 náročných sportů: Kde se potí krev? Specifika fotbalu či MMA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Své luxusní bentley řídil opilý, naboural do sloupu, snažil se utéct policejní hlídce. David Limberský tuhle noční jízdu Prahou ke všemu neabsolvoval sám. Společnost mu podle informací webu expres.cz dělal jeho spoluhráč z Plzně Ondřej Vaněk, s nimi měly v autě sedět ještě dvě ženy.„David nejel v autě sám. Večer trávil s dalším reprezentantem Ondřejem Vaňkem,“ cituje svůj zdroj server expres.cz. Spolu s dvěma oporami Viktorie Plzeň a hráči české reprezentace večer měly trávit i dvě ženy. „Limberský, Vaňek a další dvě osoby byli v Brasileiru na Staroměstském náměstí a posléze se přesunuli do baru Bed Lounge,“ upřesnil server.

Další sled událostí je dobře známý. Limberský své bentley v centru Prahy v noci ze středu na čtvrtek naboural, k jeho smůle před zraky policejní hlídky. Jednatřicetiletý obránce se pokoušel utéct, po zadržení mu při dechové zkoušce naměřili 1,5 promile v krvi.

Příbram – Plzeň: Gól Limberského na 0:1. Slavil kontroverzně jako řidič!

Zatímco Limberský dostal od klubu pokutu blížící se milionu korun a přišel o kapitánskou pásku, účast Vaňka na večírku v Praze klub nepotvrdil. Přesto i on měl schytat od vedení Viktorie finanční postih.

"Z pohledu klubu se jedná o naprosto nepřijatelné porušení profesionální smlouvy, pro které jednoduše není polehčující okolnost," odsoudil chování reprezentačního obrácne generální manažer klubu Adolf Šádek.

Limberský si zavařil ještě při následujícím utkání v Příbrami. Sice vstřelil dvě branky a stal se nejlepším hráčem zápasu, nicméně při oslavě úvodní branky zcela nevhodně napodoboval řízení auta.

Spousty fanoušků i lidí kolem fotbalu jeho chování odsoudily, plzeňští fotbalisté i trenéři se za něj postavili. "Byl rád, že hraje, dostal se do šance a po gólu se dostal do euforie. Byla to směs toho všeho, i když se to v tu chvíli nehodilo,“ uvedl příbramský záložník a bývalý spoluhráč Limberského Jan Rezek.

Příbram - Plzeň: Gól Davida Limberského na 0:4

Limberský naznačoval, že řídí automobil.
Limberský naznačoval, že řídí automobil.

 
Články odjinud


Články odjinud