23. listopadu 2015 • 18:14

Na Floridě staví tým snů s Alex Morgan! Bude silný a SEXY

Autor: ,
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rodí se nejsledovanější ženský fotbalový tým na světě? Orlando Pride ohlásilo příchod prvních hvězd, které od nové sezony začnou na Floridě působit v nejvyšší zámořské soutěži NWSL. Fanoušci jsou u vytržení – bude se opravdu na co dívat. Největší nadšení vyvolalo oznámení, že se podařilo přilákat americkou útočníci Alex Morgan, která platí za jednu z nejkrásnějších fotbalistek světa. A to není zdaleka všechno…Právě příchod Alex Morgan je ale vnímaný jako klíčový. Neostýchejme se jí nazývat ženskou verzí Davida Beckhama. V americké reprezentaci se podílela na zisku zlata z MS a olympijských her, v Portlandu získala americký titul. Je také prvotřídní reklamní hvězdou a lákadlem pro sponzory. Letos se třeba objevila jako první žena na obalu počítačové hry FIFA 2016.

Přesun se musí šestadvacetileté útočnici zamlouvat i z jiného důvodu. Za Orlando bude v MLS hrát i její manžel Servando Carrasco. „Je fascinující, jak se tady fotbal v poslední době rozvíjí. Už se nemůžu dočkat, co bude následovat,“ řekla Morgan na oficiálním představení.

Kromě ústřední postavy ji na soupisce doplní zajímavá jména – zkušená Kaylyn Kyle, která má za kanadský národní tým už 101 startů, brankářská dvojka americké reprezentace Ashlyn Harris nebo další americká útočnice s reprezentačními zkušenostmi Sarah Hagen.

Na začátku tohoto roku začal v Orlandu působit mužský tým v rámci MLS, jehož největší hvězdou je Brazilec Kaká. „Alex tu budou milovat stejně jako jeho,“ je  přesvědčený majitel partnerského mužského týmu Orlando City Phil Rowlins. Fanoušci už vykoupili 1500 permanentek, na stadionu by nový tým rádi přivítali až desetitisícové návštěvy.

Nové posily Orlanda pěkně pohromadě - Sarah Hagen, Kaylyn Kyle a Alex Morgan
Nové posily Orlanda pěkně pohromadě - Sarah Hagen, Kaylyn Kyle a Alex Morgan

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze