3. ledna 2016 • 17:50

Ronaldo: Až skončím s fotbalem, chci žít jako král! Kdy to bude?

Autor: ,
Ronaldo prozradil, co chystá po ukončení fotbalové kariéry
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po skončení kariéry vidí trojnásobný držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo svou budoucnost jinde než ve fotbale. Práce trenéra či funkcionáře ho neláká, těší se především na to, že si bude užívat života.V rozhovoru proti španělský list El Mundo kanonýr Realu Madrid naznačil, že se mu ne vždy líbí, když musí svůj život podřídit fotbalu. "Mám skvělý život, ale myslím, že si ho mnohem víc užiju, až ukončím kariéru a budu mít čas dělat věci, co bych chtěl," řekl třicetiletý portugalský fotbalista.

"V sobotu je v Las Vegas boxerský zápas, na který bych rád vzal své přátele a rodinu, ale nemůžu, protože není čas. Nestěžuju si, ale až skončím, chci žít jako král," uvedl Ronaldo, který je podle magazínu Forbes s ročním příjmem téměř 80 milionů dolarů třetím nejlépe placeným sportovcem světa.

Až přestane hrát fotbal, hodlá se věnovat rozvíjení své módní značky CR7. "Od sedmadvaceti let mám vlastní řadu oblečení a chci, aby má značka rostla, protože s fotbalem skončím za pět, šest, sedm nebo deset let," uvedl kapitán portugalské reprezentace. V prosinci oznámil, že chystá investici 75 milionů dolarů do řetězce luxusních hotelů pod značkou CR7.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze