26. dubna 2017 • 11:00

Děti chtějí hrát fotbal, ne umírat. Podívejte se na video #ClearThePitch

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Na hokej netradičně už v 11 hodin! Jak na brzký čas reagují fanoušci? Na hokej netradičně už v 11 hodin! Jak na brzký čas reagují fanoušci?
VŠECHNA VIDEA ZDE

I mnoho let po válce, jsou nášlapné miny stále jedním z největších zabijáků ve více než 60 zemích světa. Miny, které původně sloužily pouze pro zmrzačení svého válečného protivníka zůstávají hrozbou i po skončení bojů a své oběti ničí a zabíjejí ještě dlouho po válce.Každý rok na její následky umírají tisíce lidí. Smutným faktem zůstává, že 4 z 10, kteří byli minou zabiti nebo zmrzačeni jsou právě děti. Děti, pro které se nevinné hry, jako je třeba fotbal, staly osudnými.

Proto se v roce 2016 spojili společnosti Gray Group a DCA Mine Action a uvedli nový způsob pro zvýšení povědomí o tomto problému s názvem #ClearThePitch.

Proměňte svou lásku k fotbalu na podporu řešení nevybuchlých zbytků války…

Pokud chcete vědět více a připojit se k projektu, zhlédněte naše video.

Video bylo puštěno minulý během semifinále evropského poháru, v zápase FC Liverpool vs. Borussia Dortmund. Dva odlišné tábory fanoušků zpívali společně stejnou hymnu, která doprovází tento projekt.  

U příležitosti Mezinárodního dne povědomí o minách, který je 4. dubna, jsme se snažili oslovit všechny fotbalové fanoušky světa, aby se spojili a podpořili tuto vážnou věc. Sledujte a sdílejte naše video. Pomůžete tak milionům dětí, které riskují svůj život i končetiny při hraní této úžasné hry.

Děti chtějí hrát fotbal, ne umírat

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  fotbal, děti, pomocKlasická verze
Mobilní verze