12. května 2017 • 10:33

Štajner se pustil do Berbrova muže: Ať si dělá sodovky a nes**e se do fotbalu

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zákulisní hráč českého fotbalu Roman Berbr nejspíše našel kandidáta, kterého postaví do volby předsedy FAČR. Tím by se měl stát současný šéf Ondrášovky Libor Duba, který by se tak zřejmě postavil Petru Fouskovi a Martinu Malíkovi, současném šéfovi STESu. „Pravděpodobně do toho půjdu,“ řekl sám Duba. Ne všem je ale nový kandidát po chuti. „Kdo to je?“ ptal se na svém Twitteru například Jiří Štajner.Ředitel Ondrášovky Libor Duba se hned při oznámení své pravděpodobné kandidátky pustil do iniciativy ligových klubů, kteří se snažily najít krizové řešení. „Trochu mě to zaráží. Vždyť profesionální kluby se ještě ani pořádně neosamostatnily a už chtějí ovládnout FAČR,“ zaútočil Duba. Na to okamžitě reagoval ligový šéf Dušan Svoboda.

„Majitelé klubů se na společné schůzce bavili právě o tom, jak tu mohou pomoci. A to případně i finančně. Lidé typu pánů Zemka, Jakubowicze, Křetínského, Vaculíka nebo Tvrdíka rozhodně nepotřebují ovládat výkonnostní fotbal. Byla to nabídka ke spolupráci, podaná ruka,“ tvrdil.

Duba sice působí v Ondrášovce, která se ve fotbale sponzorsky angažuje od roku 2009, jinak o něm ale až do minulých dnů nebylo v podstatě slyšet. Právě on je ovšem nejspíš vyvoleným mužem Romana Berbra, který umí tahat za nitky v zákulisí.

Proto se jeho kandidatura nelíbí mnoha fanouškům. A k nim se přidal také bývalý reprezentant Jiří Štajner. „Kdo to je? Ať radši prodává sodovku a nese*e se do fotbalu,“ napsal na svůj Twitter a připojil odkaz článku o Dubovi na iSport.cz.

O tom, jestli nakonec bude Duba kandidovat a které bude mít soupeře, se rozhodne brzy. Už dnes je totiž poslední termín pro podání přihlášek.

720p 480p 360p 240p
Šéf Slavie Tvrdík: Ať Berbr kandiduje a nikoho za sebe nehledá

720p 480p 360p 240p
Berbr: Návrh Slavie je mimozemský, moje kandidátky na FAČR už leží

Do čela FAČR kandiduje i šéf Ondrášovky Libor Duba
Do čela FAČR kandiduje i šéf Ondrášovky Libor Duba

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze