Pelého stav se zlepšuje. Zveřejnil video, jak šlape na rotopedu | iSport.cz
22. září 2021 • 07:40

Pelého stav se zlepšuje. Zveřejnil video, jak šlape na rotopedu

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Stoch o přivítání v Edenu: Vážím si toho. Proč komunikoval s kotlem po gólu?
SESTŘIH: Slavia - Liberec 3:1. Krmenčík s Kuchtou rozhodli, trefil se při návratu i Stoch
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zdravotní stav brazilské fotbalové legendy Pelého, který se v nemocnici v Sao Paulu zotavuje po operaci nádoru ve střevě, se zlepšuje. Osmdesátiletý trojnásobný mistr světa na instagramu zveřejnil video, jak šlape na rotopedu, a doufá, že bude brzy propuštěn do domácí péče.„Přátelé, zveřejňuji tohle video, které dnes natočila moje žena, abych se s vámi podělil o svou radost. Jsem obklopen starostlivou a povzbudivou péčí, díky čemuž se každý den cítím o něco lépe. Pokud to tak půjde dál, brzy se vrátím domů do Santosu,“ napsal v úterý Pelé.

Pelého operovali 4. září v nemocnici Alberta Einsteina v Sao Paulu poté, co při rutinní prohlídce odhalili nádor. Rekonvalescence probíhala uspokojivě, ale v pátek se kvůli dýchacím problémům z preventivních důvodů nakrátko vrátil na jednotku intenzivní péče

V posledních letech řešil slavný Brazilec za pomoci lékařů problémy s prostatou, kyčlí, páteří či močovými kameny. Kvůli tomu musel nejlepší sportovec 20. století v anketě Mezinárodního olympijského výboru výrazně omezit svoje veřejné aktivity.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud