Schick je teď výš než Messi. Legenda vybrala TOP 10 útočníků na světě

Patrik Schick hraje v top formě, Leverkusenu vystřelil vítězství
Patrik Schick se prosadil v zápase proti Borussii Mönchengladbach, Leverkusen vyhrál vysoko 4:0
Patrik Schick hraje v top formě, Leverkusenu vystřelil vítězství
Patrik Schick se prosadil v zápase proti Borussii Mönchengladbach, Leverkusen vyhrál vysoko 4:0
Idrissa Gueye a Neymar v objetí s autorem druhé branky, Lionelem Messim
Tvrdost Manchesteru City odnesl Messi ránou do ramene
Lionel Messi se raduje ze svého prvního gólu v dresu PSG
18
Fotogalerie
ČTK, iSport.cz, pta
Fotbal
Začít diskusi (0)

Český fotbalista Patrick Schick patří podle bývalého německého reprezentanta Stefana Effenberga mezi desítku nejlepších útočníků v Evropě. Vicemistr Evropy z roku 1992 a vítěz Ligy mistrů s Bayernem Mnichov zařadil ofenzivního tahouna Leverkusenu na desáté místo svého pořadí.

V Effenbergově pořadí chybí hvězdný Lionel Messi z Paris St. Germain. Za nejlepší útočníky současnosti Effenberg považuje Poláka Roberta Lewandowského z Bayernu Mnichov a Nora Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund.

„Jsou to výjimeční hráči. Podle mě patří k pěti nejlepším útočníkům v historii bundesligy vedle Gerda Müllera, Giovaneho Elbera a Juppa Heynckese. A jsou v takové formě, že je mezi evropskými útočníky řadím na vrchol svého top ten,“ řekl Effenberg zpravodajskému serveru t-online.

Třiapadesátiletý německý internacionál za oba kanonýry z bundesligy zařadil Karima Benzemu (Real Madrid), Cristiana Ronalda (Manchester United), Kyliana Mbappého (Paris St. Germain), Romelua Lukakua (Chelsea), Cira Immobileho (Lazio Řím), Muhammada Salaha (Liverpool), Sebastiena Hallera (Ajax Amsterodam) a Schicka.

Český reprezentant se dělí se čtyřmi góly o čtvrté místo v tabulce střelců německé ligy, Leverkusen je i díky jeho výkonům po šesti kolech druhý o tři body za Bayernem.

Video placeholder
Hašek o Schickovi: Chyběla pracovitost, pak mu to docvaklo • iSport TV

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů