17. ledna 2022 • 10:37

TOP 50 talentů: syn Šebrleho, hrdina z Glasgow i sparťan s kořeny v Albánii

Autor: iSport.cz, kub
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH z MS: Finsko - Česko 3:0. Olkinuora vynuloval české střelce
Ondřej Pavelec o českém systému: Já nikdy nedával pozor, ale hráči nemají na výběr
VŠECHNA VIDEA ZDE

POŘADÍ NA 50. - 41. MÍSTĚ | Deník Sport opět přichází s tradičním seriálem, který ve spolupráci s mládežnickými trenéry hledá 50 největších talentů českého fotbalu. Dnes začínáme v páté desítce, kam patří třeba brankář Slavie, záložník Interu Milán nebo šikovný sparťanský levák s albánskými kořeny. Projděte si v GALERII pořadí na 50. až 41. místě!50. Enes Osmani
50. Enes Osmani

Pořadí na dalších místech bude vycházet postupně v průběhu celého týdne. V úterý 18. ledna tedy v tištěném deníku Sport i na webu najdete žebříček od 40. do 31. místa.

JAK ŽEBŘÍČEK VZNIKAL

Žebříček TOP 50 nejlepších fotbalových teenagerů sestavil deník Sport ve spolupráci s trenéry reprezentací U20, U19, U18, U17 a U16 a kouči všech 16 účastníků I. ligy staršího dorostu (U19). V úvahu přicházeli jen čeští fotbalisté s ročníkem narození 2002 a mladší, z nichž každý respondent ankety vybral vlastní pořadí deseti nejlepších. Určujícími kritérii byla míra talentu, jak se hráči prosazují na úrovni dospělých (I. a II. liga) a jejich pozice v mládežnických reprezentacích. Jelikož jde o anketu za rok 2021, je u fotbalistů uveden klub, v němž působili na podzim.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud