18. května 2022 • 10:40

Krmenčík popřál Limberskému: Bylo mi ctí. Ty stovky vypitých piv...

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
4
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň – Zlín 3:0. Viktoriáni roli favorita zvládli, dva góly Šulce i parádní trefa Mosquery
ZIMÁK SPECIÁL: Mrázek ať je na MS jedničkou. Budeme chtít Ludviga?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velká sláva v Plzni se ho netýkala. Jak sám přiznal, zaslouženě. Michael Krmenčík scházel na úterní rozlučce Davida Limberského. Útočník, jenž si své bývalé parťáky rozhádal angažmá ve Slavii a následnými reakcemi, západočeské ikoně popřál alespoň na dálku. „Ať se stalo, co se stalo, život jde dál...“ napsal na Instagramu.Devětadvacetiletý útočník má za sebou krizovou sezonu. Hostování ve Slavii nevyšlo. Hodně kvůli zdravotním problémům, také kvůli ztrátě formy. Poslední ligové góly vstřelil na podzim proti Pardubicím a právě proti Plzni, čímž si udělal velké zle.

Krmenčík, místo aby vyjádřil respekt k bývalému klubu, branku divoce slavil a ještě se strkal s bývalými parťáky. Ti, stejně jako plzeňští fanoušci, mu nyní nemůžou přijít na jméno. „Největší ostuda,“ okomentoval to Limberský po prohře Viktorie 0:2.

Právě proto ho nepozval na svou rozlučku s kariérou. Byť o tom přemýšlel, nešlo to, od událostí z podzimního šlágru je přílš brzy. „Pozvánka mi nepřišla, zaslouženě,“ uznal Krmenčík, když se k úterní emotivní akci bývalého spoluhráče vyjádřil na Instagramu.

Zároveň ale mírnil nenávist a svému dlouholetému parťákovi popřál hodně štěstí. „Chci Ti poděkovat za spolu strávené nezapomenutelné roky plné dřiny, snahy, ale hlavně srandy a stovky vypitých piv,“ zavzpomínal. „Bylo mi ctí být tvým žákem. Takže Limbo, legendo, ať se Ti daří......ať se stalo, co se stalo, život jde dál...“ napsal útočník ještě před rokem patřící do národního týmu.

Krmenčíkovi končí hostování ve Slavii, stále má platný kontrakt v Bruggách. Angažmá v Edenu mu nevyšlo, vinou ztráty formy a zdravotních problémů vypadl z kádru a na jaře se v sestavě Jindřicha Trpišovského vůbec neobjevil.

Teď už je Krmenčík v pořádku a řeší se jeho budoucí angažmá. Je otázkou, kam se po vyléčení zraněného kotníku vydá. Variantou je spíš další zahraniční angažmá, případný návrat do Plzně (zatím) nepřichází v úvodu.

Limberský před rozlučkou: Ve své kariéře bych nic neměnil
Video se připravuje ...

LIMBOVA ŠAJTLE: Kluci z Hradce na Slavii nepatří. Vrbu beru na pivo
Video se připravuje ...

LIMBOVA ŠAJTLE: Co jsem zažil na Slavii. Plivanec zezadu a pak ta ostuda...
Video se připravuje ...

LIGA NARUBY: konečně vysvobození pro Vrbu, cesta za Limbou je volná
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
4

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Články odjinud


Články odjinud