Bolton předložil nabídku na Baroše

Milan Baroš•Zdroj: čkt
Český fotbalista Milan Baroš by již brzy mohl změnit dres. Anglický klub Bolton Wanderers nabídl za útočníka Lyonu přes 135 milionů korun.
Barošovi žádné angažmá na Britských ostrovech nesedlo. S Liverpoolem sice vyhrál Ligu mistrů, ale pak stejně zamířil do Aston Villy. Ta ho později vyměnila za Johna Carewa a český reprezentant se těšil, že ve francouzském Lyonu oživí své střelecké schopnosti.
Fanoušci Baroše nechtějí "To snad ne! Je líný a arogantní. Vždyť ho nechce ani Portsmouth, tak proč Bolton?" sp4nners "Baroš je hráč, který mě mate. Jeho schopnosti jsou dobré, ale nikdy neprokázal plný potenciál. Běhá s hlavou dole, a pak lehce přijde o balon. Může střílet důležité góly, pokud dojde k situaci jeden na jednoho. Navíc umí spadnout a simulovat.“ Mike „V Liverpoolu se neprosadil a v Portsmouthu byl žalostný! Tak pojďme rozbít prasátko!“ Barry Vennard „Nejprve se mluví o marném Vassellovi a teď tohle… Měli bychom oslovit někoho jiného. Třeba se pokusit o návrat Nicolase Anelky.“ Jay Hornby Zdroj: skysports.com |
Nyní si Baroš hledá nové angažmá, protože Lyon o jeho služby nestojí. O zájemce ale nemá nouzi. Pokukují po něm dva anglické a dva německé kluby: Bolton Wanderers, West Bromwich Albion, Werder Brémy a jeden nejmenovaný bundesligový klub. Baroš by podle všeho bral všemi deseti štaci v Německu, ale dosud předložil konkrétní nabídku pouze Bolton.
Kouč Gary Megson neváhá utratit za českého útočníka 4,5 milionů liber, což je v přepočtu zhruba 135 milionů korun. Ovšem na seznamu možných posil byl Baroš až na třetím místě. Klub se údajně poptával po Louisu Sahovi a Nikolu Žigičovi. Oba však přestup do týmu, který se s odřenýma ušima zachránil v Premier League, odmítli.
Baroš své budoucí angažmá v těchto dnech neřeší. Užívá si dovolené. „A až se vrátí, pak teprve budeme všechno řešit. Budu si muset také promluvit s představiteli Lyonu a zjistit, kolik za Milana chtějí,“ uvedl nedávno hráčův agent Pavel Paska.