Abraham skončil i v B týmu Slavie | iSport.cz
24. července 2008 • 14:31

Abraham skončil i v B týmu Slavie

Autor: Sport
Martin Abrahám
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slávistický záložník Martin Abraham byl po vyřazení z A týmu úřadujícího mistra vyhozen za údajný spor s koučem Miroslavem Janů i z červenobílé rezervy."Je pravda, že Martin trénuje individuálně. Nicméně momentálně k tomu nebudeme poskytovat nějaké bližší informace," potvrdil deníku Sport mluvčí klubu Ondřej Zlámal.

Klub prozatím tají, co se přesně mezi trenérem a hráčem odehrálo. "Nemám přesné informace. Pokud se chcete o celém incidentu dovědět něco bližšího, musíte se obrátit na samotného hráče, nebo jeho manažera," říká Zlámal.

"Přestup by byl pro všechny ideálním řešením. Abrahám má svolení klubu hledat si nové angažmá, více se k celé věci nebudu vyjadřovat," dodává mluvčí.

"Věřil jsem tomu, že se známe ze Slovácka a že to bude v pohodě," řekl nedávno trenér Karel Jarolím pro deník Sport. "Ale byla to velká chyba."

Trenér vršovického týmu odmítl horkokrevného záložníka uvolnit z tréninku, což vyvolalo u bývalého hráče zlou krev. Podle očitých svědků málem došlo i k fyzickému napadení trenéra.

„Kdyby měl kudlu, tak mi ji snad vrazí mezi žebra! Na to jsem mu pověděl: Vezmi si věci a jdi, protože to nemá smysl," popsal incident sám Jarolím.

Přeřazení do rezervy však slávistického záložníka rozhodně neuklidnilo. "Teď má na Slavii v podstatě vstup zakázán," potvrzuje zdroj on-line deníku TÝDEN.CZ.

Témata:  abraham, slavie, fotbal, sport
Články odjinud


Články odjinud