Mrtvý Kocman (+39): Doma pláče žena a dvě dcery | iSport.cz
10. prosince 2009 • 17:08

Mrtvý Kocman (+39): Doma pláče žena a dvě dcery

Autor: Blesk Ondřej Požár
Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
Všech 68 gólů Plzně. Připomeňte si, jak pálili Krmenčík nebo Beauguel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Černý Jeep Grand Cheerokee, u něhož měnil krátce před smrtí Petr Kocman (+39) kolo, stojí před domem bývalého fotbalisty v Jinačovicích u Brna.Blesk.cz Někdejší ligový pravý záložník zastavil v odstavném pruhu dálnice D1 u Domašova směrem na Brno a podle všeho chtěl po defektu vyměnit levé přední kolo. To bylo včera na stojícím voze lehce podhuštěné, jinak autu nic není.

Čtěte dále: Fotbalista Kocman (†39) zemřel. Smetl ho kamion

„Stál v odstavném pruhu. To, co udělal, se může stát každému. Prostě šel pro rezervu, která mu pak vyklouzla z náruče. A na dálnici bohužel stačí udělat krok za čáru a stane se neštěstí,“ uvedl policista Bohumil Malášek.

Petra Kocmana srazil na dálnici kamion. Na místě byl mrtev.Petra Kocmana srazil na dálnici kamion. Na místě byl mrtev.Foto infografika Blesk, INT


Poté, co Kocmana smetl kamion, narazilo vyměňované kolo do projíždějící dodávky. Kdo černé terénní auto s pohonem všech čtyř kol nakonec z místa neštěstí odvezl do Jinačovic, není jasné. Kocmanova žena to neprozradila.

Kromě ní po Kocmanovi, který naposledy pracoval u brněnské výtahářské firmy, zbyly i dvě dcery (8 a 15 let). „Byl to vynikající kamarád, vždy ochotný pomohl a nikoho neodmítl. Jeho smrt je obrovský šok!“ řekl spoluhráč Jan Maroši.

Dům, v němž žil Petr Kocman s manželkou a dvěma dceramiDům, v němž žil Petr Kocman s manželkou a dvěma dceramiFoto Ondřej Požár BLESK

"Je to strašná zpráva, byl to krásnej člověk. Mám z toho slzy v očích," řekl jeho bývalý trenér Petr Uličný. "Byl to můj hráč, znám jeho mámu i manželku. To je hrůza, co se stalo. Petr byl hrozný poctivec, běhal na pravé záloze, byla krása mít ho v týmu."

Kocmanova smrt má nádech záhady. Více čtěte v pátečním vydání deníku Blesk.

Témata:  sport, fotbal, smrt, dálnice, Petr, kocman
Vstoupit do diskuse
5
Články odjinud


Články odjinud