Brankář Flamenga byl obviněn z vraždy milenky | iSport.cz
31. července 2010 • 11:59

Brankář Flamenga byl obviněn z vraždy milenky

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Brazilský gólman de Souza uškrtil exmilenku kvůli nechtěnému dítěti
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
iSport podcast: Postoupí Slavia do LM? Proč bude Midtjylland těžší soupeř než Kluž?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brankář brazilského Flamenga Bruno Souza byl formálně obviněn z vraždy své bývalé přítelkyně. Známý fotbalista byl dále obviněn z únosu, ukrývání těla, vytvoření kriminálního gangu a uplácení nezletilého.I když tělo údajné oběti Elizy Samudiové ještě nebylo objeveno, policie nepochybuje o tom, že Bruno vraždu spáchal. Z trestného činu bylo obviněno dalších sedm lidí včetně Brunovy manželky.

Pětadvacetiletá Samudiová zmizela minulý měsíc. Policii na případ upozornil Brunův sedmnáctiletý bratranec, jenž strážce zákona navedl do brankářova druhého domu v Belo Horizonte, kam byla žena údajně před vraždou unesena.

Sám brankář se po svém útěku přihlásil spolu se svým přítelem na policii a už tři týdny je ve vazbě. Podle agentury AFP si ve vězení oholil hlavu a spálil své vlasy, aby zabránil zkoumání vzorků DNA.

Brunova bývalá přítelkyně Eliza Samudiová si před zmizením stěžovala na policii, že ji fotbalista loni v říjnu unesl, bil a nutil vzít si prášek způsobující potrat. To ale odmítla a porodila nyní čtyřměsíční dítě, u kterého se snažila soudní cestou prokázat Brunovo otcovství.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud