VIDEO: Trapas roku. Přestřelil z brankové čáry | iSport.cz
3. srpna 2010 • 16:47

VIDEO: Trapas roku. Přestřelil z brankové čáry

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
0
Neuvěřitelná situace - z tohoto místa byl fotbalista Rui Miguel schopný překopnout branku.
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VIDEOGRAFIKA: Jak extraligoví střelci sbírali body v přesilovkách?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO: Fotbalista se může ztrapnit různě. Způsob, jakým se to povedlo portugalskému útočníkovi Rui Miguelovi z CSKA Sofia je ale skutečně unikátní. Rodák z Ceiry poslal míč nad břevno přímo z brankové čáry soupeře. Byl v tom samozřejmě kus smůly, přesto kdyby se vyhlašovala anketa o fotbalového břídila století, měl by Rui Miguel slušné šance.V rodném Portugalsku se nikdy neprosadil, vydal se proto hledat fotbalové štěstí do bulharské ligy. Zatím jedinou slávu, kterou si tam Rui Miguel vydobyl, mu však přinesla šílená minela z bezmála týden starého duelu Evropské ligy proti severoirskému Cliftonville.

Tým CSKA kopal z levé strany přímák, míč se přes zahuštěné malé vápno snesl až k útočníkovi s číslem 10. Rui Miguel stál bez přehánění přímo na brankové čáře. Míč stačil zasáhnout pouze stehnem, i tak to ale měla být jen formalita. Jasný gól, co jiného?

VIDEO: Šílená minela útočníka Rui Miguela:

Rui Miguel dokázal poslat míč z brankové čáry na břevno

A přece ne! Míč se totiž vznesl nahoru a škodolibým obloučkem přeplachtil branku. Rui Miguel se jen chytil za hlavu, stejně tak jeho dva nejbližší spoluhráči v červených dresech. Neuvěřitelné selhání!

„Byl to přesně ten moment, se kterým se budete setkávat v žertovných fotbalových sestřizích příštích let,“ napsal severoirský list Belfast Telegraph.

Přestože pak bývalý útočník klubu Academica promeškal ještě jednu stoprocentní příležitost, utkání 3. předkola Evropské ligy nakonec vyhrálo jeho CSKA 3:0.

Témata:  sport, fotbal, minela, břídil
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud