VIDEO: Český kotrmelec z Líšně už obletěl svět | iSport.cz
2. listopadu 2010 • 13:49

VIDEO: Český kotrmelec z Líšně už obletěl svět

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
SESTŘIH: Atalanta - PSG 1:2. Neskutečný obrat v závěru, Pařížané postupují
Vystupňovali jsme tempo, chyběla lepší produktivita, říká Kotal
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mělo to být zpestření pro pár stovek diváků na zápase české třetí nejvyšší soutěže, ale tenhle kousek fotbalistů Líšně už obletěl svět! Jejich kotrmelec se okamžitě stal hitem sportovních blogů a pronikl už i na stránky nejslavnějších deníků."Měli jsme tu hodně šílených videí, ale tohle je možná to nejšílenější," napsal jeden z webů specializující se na kuriozity ve fotbale.

Líšeňský kotoul už na youtube vidělo více než dvě stě tisíc lidí, objevil se dokonce na titulní stránce internetového vydání jednoho z nejprestižnějších sportovních deníků světa, španělské Marcy, kde mohlo video nasbírat další tisíce shlédnutí.

Video líšeňského kotrmelce se objevilo už i na stránkách prestižního deníku MarcaVideo líšeňského kotrmelce se objevilo už i na stránkách prestižního deníku MarcaFoto www.marca.com

"Rozhodně nám nešlo o to, abychom byli díky tomu slavní. Ani jsme nechtěli zesměšnit soupeře. Jen jsme chtěli pobavit lidi i sami sebe, máme skvělou partu," vysvětloval kousek, kdy celý tým fotbalistů Líšně udělal přímo při hře na trávníku kotoul, obránce Pavel Hebron.

"Nepředpokládali jsme, že to bude mít takový dopad. Už jsem potkal pět známých, kteří to viděli na YouTube," usmíval se jeden ze spoluautorů v pondělí dopoledne. To ještě nevěděl, že teď už je Líšeň slavná opravdu po celém světě.

Fotbalisté třetiligové Líšně potěšili fanoušky vtipným kotrmelcem přímo ve hře
Fotbalisté třetiligové Líšně potěšili fanoušky vtipným kotrmelcem přímo ve hře

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud