VIDEO: Sparťan Kadlec propaguje státní maturitu | iSport.cz
2. listopadu 2010 • 14:26

VIDEO: Sparťan Kadlec propaguje státní maturitu

Autor: qp
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Příští školní rok čeká sparťanského útočníka Václava Kadlece tvrdá zkouška - nová státní maturita. Už nyní ji však ve spolupráci s ministerstvem školství současným čtvrťákům propaguje a říká: "Beru to vážně!"Fotbalista Václav Kadlec propaguje státní maturitu.Fotbalista Václav Kadlec propaguje státní maturitu.Foto /Youtube/

"Dobrý den, jmenuju se Václav Kadlec a hraju fotbal za Spartu," hlásí na začátku reklamního sportu Václav Kadlec. "Rád bych vám řekl: beru to vážně, vrcholový sport i studium."

Propaguje tím státní maturitu, která letos čeká desetitisíce studentů čtvrtého ročníku.

"Mám individuální studijní plán, ale maturita mě čeká stejně jako ostatní. A já chci vědět, jestli to zvládnu," dodává sparťanský útočník.

Fotbalista Václav Kadlec propaguje státní maturitu.Fotbalista Václav Kadlec propaguje státní maturitu.Foto /Youtube/

Kadlec se v reklamním spotu objevuje společně se zpěvačkou Terezou Vágnerovou a ministrem Josefem Dobešem. A ačkoliv jde jen o pár sekundový spot, musel se natáčet na několikrát.

"Byl jsem před kamerou nervózní, trochu jsem zakoktal," říkal s úsměvem deníku Aha! po natáčení Kadlec, kterého musela třikrát přerušit režisérka.

Samotného Kadlece čeká státní maturita až v květnu 2012. "Jsem teprve ve třeťáku. Pak už to snad bude otestovaný a budu vědět, do čeho jdu," dodal.

 
Články odjinud


Články odjinud