Šokovaný Kadlec: Ukradli mi bavoráka | iSport.cz
22. listopadu 2010 • 02:20

Šokovaný Kadlec: Ukradli mi bavoráka

Autor: Patrik Vacek (Blesk)
Vstoupit do diskuse
5
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
Všech 68 gólů Plzně. Připomeňte si, jak pálili Krmenčík nebo Beauguel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední dny pro něj mají hodně trpkou příchuť. Nejdříve ztratil fotbalový útočník Václav Kadlec (18) místo v základní sestavě Sparty kvůli skvěle hrající dvojce Kweuke, Wilfried a teď přišel o svého miláčka – nadupané trojkové BMW za milion korun! Talentovanému hráči ho ukradli přímo před barákem. Teď už mu zbývá jen doufat, že někdo chytí zloděje!Blesk.cz

Stále se z toho ještě nemůže  vzpamatovat. Kadlec měl úplně nové auto od února v garáži a hned,  jak dostal řidičák, začal se  svým bílým krasavcem jezdit z domova na Jarově přímo na tréninky na Letnou.

„S autem člověk strašně zleniví. Neudělám krok pěšky a do tramvaje, kterou jsem dřív jezdil na Letnou, už ani nepáchnu,“ prozradil tehdy čerstvý řidič.

Teď si ale bude muset zase zvykat na život bez auta. Ze čtvrtka na pátek mu v noci někdo ukradl jeho bílý poklad. Ten měl přitom zaparkovaný jen kousek od baráku.Obvykle fotbalista parkuje v garáži. Tentokrát to neudělal a po autu, které stojí v základní výbavě přes milion korun, se zničehonic slehla zem.

Bavoráka má na splátky, a tak byl vůz automaticky pojištěný. Naštěstí v něm neměl doklady ani platební karty. To by byl ještě větší malér.

Kadlec je z krádeže vyřízený, a proto nechtěl s redaktory Nedělního Blesku mluvit. Nereagoval ani na SMS zprávu.

Václav Kadlec zaznamenal při své premiéře branku
Václav Kadlec zaznamenal při své premiéře branku

Vstoupit do diskuse
5
Články odjinud


Články odjinud