Požádal ji o ruku v přímém přenosu: Řekla NE! | iSport.cz
28. prosince 2010 • 04:59

Požádal ji o ruku v přímém přenosu: Řekla NE!

Autor: pan
Na druhý svátek vánoční tento mladý muž dlouho nezapomene
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Zrudni jako Látal, gymnasta Dostál a ofsajd, jaký jste ještě neviděli LIGA NARUBY: Zrudni jako Látal, gymnasta Dostál a ofsajd, jaký jste ještě neviděli
REBEL i HRDINA Maradona. Co o něm řekli Vízek nebo Siegl? REBEL i HRDINA Maradona. Co o něm řekli Vízek nebo Siegl?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO: Vše jako v kýčovitém romantickém filmu. Mladý muž požádá o přestávce fotbalového utkání svou vyvolenou před fanoušky o ruku. Dlouhý proslov plný vyznání zakončí tím nejromantičtějším způsobem. Před svojí láskou poklekne na kolena a před zraky diváků na stadionu i u televizních obrazovek ji požádá v přímém přenosu o ruku. Až sem jde vše podle zaběhlých kolejí.Pak se to však poněkud zvrtne. Místo očekávaného nadšeného ANO a za bouřlivého aplausu publika následujícího objetí a polibku přijde pro mladého muže hodně kruté vystřízlivění. Jeho milá nejdříve se zájmem sleduje počínání svého přítele. Její zvědavý výraz se mění v ohromené překvapení a šok, který vystřídá rázné NE a rychlý útěk ze stadionu.

Tuto noční můru si na vlastní kůži prožil belgický mladík během poločasové přestávky fotbalového utkání nejvyšší belgické soutěže mezi týmy Brugg a Liege. K útoku na city své vyvolené si vše dokonale naplánoval.

Vánoční čas je ideální dobou pro uskutečnění životní nabídky a i pečlivě nacvičený projev byl téměř bez chyb. Mladík sice měl svou řeč napsanou na papírku, ale aby vše napravil, v rozhodující chvíli nápovědu velkým obloukem zahodil a padl po vzoru hrdinů z románů na kolena.


Šokovaná mladá slečna by v tu chvíli evidentně byla raději na druhé straně zeměkoule. Zoufalé odmítnutí završila bleskovým útěkem ze stadionu. O nic lépe nedopadl ani svatbychtivý mladík. Nešťastnému hochovi musel na nohy a později i ze hřiště pomáhat moderátor.

Na druhý svátek vánoční roku 2010 tak tento pár asi dlouho nezapomene. Bohužel nutno dodat, že z jiného důvodu, než si mladý muž naplánoval.

 

FORTUNA liga - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud