Ovečkin nedává jen krásné góly! Tahle haluz popravila Lev Praha | iSport.cz
10. října 2012 • 12:24

Ovečkin nedává jen krásné góly! Tahle haluz popravila Lev Praha

Autor: mt
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Ruský snajpr Alexandr Ovečkin rozhodl včerejší zápas mezi Lvem Praha a Dynamem Moskva. V utkání chudém na branky byla jeho trefa označena za haluz a sám střelec uznal, že tato branka patří do kategorie těch snadnějších v jeho kariéře.Rus Alexandr Ovečkin je bezesporu jeden z nejlepších powerforwardů světa. Silný, rychlý hokejista, který těží ze svého tahu na branku, důrazu a hladu po gólech. Ve včerejším zápase KHL proti Lvu Praha to v O2 Aréně opět potvrdil!

Ano, k jeho trefě mu nutně přispěl i domácí brankář Tomáš Pöpperle, který chtěl rychle a překvapivě rozehrát. Místo toho byl překvapený on sám, jelikož puk zůstal v kaluži nedostatečně zmrzlého ledu.

Ruský bohatýr si toho všiml a okamžitě se střemhlav vrhl za pukem. Výsledek jeho rybičky? Vítězná branka zápasu! Ovečkin vleže bekhendově zasunul kotouč mezi třemi hráči Lvu a brankářem Pöpperlem.

Ruku na srdce. Kolik hráčů by se takovým způsobem vrhlo do přesily za pukem? Tohle je přesně Ovečkinův styl. To je tah na branku a důraz, který jiným hráčům schází.

VIDEO: Ovečkin popravil Lev Praha


Sice z toho nemusí být takové góly, kterými Ovečkin oslnil v NHL, ale také platí. V Moskvě si mohou mnout ruce. Tři body si z Prahy odvezli hráči Dynama...

Ovečkinova povedenější rybička

Ovečkin dává nádherné góly

Ruský útočník Alexandr Ovečkin byl hvězdou zápasu KHL. Jediným gólem rozhodl o výhře Dynama Moskva nad pražským Lvem. Po utkání se radoval z výhry se svými spoluhráči.
Ruský útočník Alexandr Ovečkin byl hvězdou zápasu KHL. Jediným gólem rozhodl o výhře Dynama Moskva nad pražským Lvem. Po utkání se radoval z výhry se svými spoluhráči.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud