21. října 2012 • 12:48

Petružálkův desátý gól hokejistům Chabarovsku k bodům nepomohl

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Útočník Jakub Petružálek potvrdil jedním gólem pozici lídra Chabarovsku, porážce 1:2 od Nižněkamsku v dnešním utkání KHL však nezabránil.
Svou desátou brankou v sezoně poslal český hráč v 5. minutě domácí hokejisty do vedení, soupeř ale ještě v první třetině skóre otočil.

Petružálek je v ligové tabulce střelců druhý za Švédem Martinem Thörnbergem z Torpeda Nižnij Novgorod, jenž má na kontě 12 gólů.

V Kontinentální lize dnes také došlo k druhé trenérské výměně v této sezoně. Na střídačce Atlantu Mytišči skončil po sobotní porážku 1:4 s obhájcem titulu Dynanem Moskva Švéd Janne Karlsson, pod jehož vedením prohrál tým posledních pět zápasů. Prozatímním koučem byl jmenován Alexandr Smirnov.