NHL mi nechybí, přiznal po výhře nad Lvem útočník Grabovskij | iSport.cz
Martin Tomaides
26. října 2012 • 08:50

NHL mi nechybí, přiznal po výhře nad Lvem útočník Grabovskij

Šancí si proti Lvu Praha vytvořil Grabovskij dostatek.
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEOROZHOVOR | Celý zápas patřil k nejlepším hráčům na ledě, stále byl vidět, ale spálil také několik dobrých šancí. Místo odkryté brány trefil na začátku zápasu beton Tomáše Pöpperleho, neproměnil ani trestné střílení. Přesto Michail Grabovskij, kmenový hráč Toronta, byl po zápase spokojený. "Lev nám byl kvalitním soupeřem, dobře, že jsme vyhráli," vykládal běloruský útočník ve službách CSKA Moskva.Ve druhé třetině jste měli hodně gólových šancí, ale proměnili jste jenom dvě.
Ano, první třetina ušla, ve druhé jsme se do toho ale pořádně opřeli, začali hrát ofenzivně. Navíc Lev se mohl opřít o skvělého gólmana.

Vy sám jste vstřelil druhý gól zápasu, jak důležitá pro vás je spolupráce s Pavlem Dacjukem?
Dostal jsem od něj skvělou přihrávku. Vždycky se snažím být připravený, když přihrává, protože puk může přijít odkudkoliv. Jsem rád, že jsem se trefil a pomohl jsem tak týmu k výhře.

Jak jste spokojený se svým dnešním výkonem? Vstřelil jste gól, ale také jste neproměnil trestné střílení.
Dnes jsem zahodil hodně šancí, ale mí spoluhráči dnes hráli dobře a nabídli i mě hodně šancí ke vstřelení gólu. Zkusím hrát příští zápas líp.

Chybí vám NHL hodně?
Nechybí mi. Chybí mi jen rodina, která je teď v Kanadě, ale NHL opravdu moc ne, jsem teď naplno tady. V zámoří dělají špatná rozhodnutí, mě to nevadí, mám štěstí, že můžu hrát tady.

Michail Grabovskij v rozhovoru pro iSport.cz

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud