Obránce Blaťák přispěl přihrávkou na vítězný gól k postupu Ufy

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Český hokejový obránce Miroslav Blaťák se podílel asistencí na vítězném gólu Ufy v Magnitogorsku v rozhodujícím sedmém duelu osmifinále KHL. Salavat Julajev na ledě Metallurgu vyhrál 2:0 a zajistil si postup do čtvrtfinále.

Blaťák nahozením od modré čáry přispěl ke gólu Nikity Filatova, jenž ve 29. minutě otevřel skóre. Minutu před koncem třetí třetiny pak vítězství a postup Ufy pojistil střelou do prázdné branky při power play Magnitogorsku Alexej Kajgorodov.

Salavat Julajev, vítěz Gagarinova poháru z roku 2011, se ve čtvrtfinále utká s Kazaní. Druhou dvojici ve Východní konferenci tvoří týmy Omsku a Čeljabinsku, které zvládly své domácí sedmé duely proti Novosibirsku a Astaně.

V Západní konferenci byly už dříve známy páry Petrohrad - Čerepovec a CSKA Moskva - Dynamo Moskva.

Osmifinále play off Kontinentální hokejové ligy:
Východní konference - 7. zápasy: Omsk - Novosibirsk 2:0, konečný stav série 4:3, Čeljabinsk - Astana 5:3, konečný stav série 4:3, Magnitogorsk - Ufa 0:2 (Blaťák 0+1), konečný stav série 3:4.