14. listopadu 2014 • 10:34

Vondrka a spol. jsou opět bez peněz. Slovan jim dluží výplatu

Autor:
Reklama
Michal Vondrka se ve Slovanu Bratislava snadno zabydlel
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu Příbram - Sparta: Rezek jako Ronaldo! Nádherně se trefil z přímého kopu
Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0! Příbram - Sparta: Tetteh nádhernou pohotovou ranou posílá Spartu do vedení 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Situace je těžká, zlá. Hokejový Slovan Bratislava opět čelí ekonomickým problémům, hráčům se zpožďují výplaty. Tým se čtveřicí Čechů na soupisce na tom není nijak skvěle ani herně, v KHL ztrácí na pozice zaručující play off.Sympaticky promluvil Maroš Krajči na rovinu, žádné schovávačky. Generální manažer Slovanu přiznal, že momentálně svým zaměstnancům nemůže zaplatit. Jeho klub není ve východoevropské soutěži jediným, který se potýká s podobnými problémy. Finanční situace je dlouhodobě nahnutá například v Rize.

„Rozhodně to není tak, že by byla ohrožena naše sezona. Ale úplně růžové to není,“ cituje Krajčiho web cas.sk. „Náš rozpočet z velké části tvoří příjmy ze vstupného. Ale hlavně je složený z reklamních smluv. Některé z nich jsou vázány na slovensko-ruský byznys, některé na vysloveně ruský,“ vysvětloval.

Vzhledem k sankcím EU není obchod s východním impériem v současné době nejsnazší, z čehož výše uvedené trable plynou. „Splatnost mezd byla na konci října, takže jsme pár dní ve skluzu,“ uvědomoval si šéf „Belasých“.

V mužstvu působí i čeští hokejisté Michal Vondrka, Tomáš Netík, Václav Nedorost a Tomáš Rachůnek, kteří musí kromě peněz řešit i sportovní nezdary. Tým je na jedenáctém místě západní konference a na osmičku ztrácí čtyři body.

Bratislavští byli bez peněz i v minulé sezoně, tehdy na to upozornil právě Vondrka a došlo i na hráčskou stávku.

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze