Zbláznil se? Gončarov při bitce v KHL hodil soupeři po hlavě helmu

Autor: tej
0
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

Play off KHL je v plném proudu. Hokejisté Ufy zatím jednoznačně kralují v osmifinálové sérii s Ufou, v neděli už zvýšili v sérii své vedení 3:0 na zápasy. Mezi hráči to ale na ledě mimořádně vřelo.

Ve 49. minutě v Kazani vedla Ufa už 3:0. Vedle jejího brankáře Niklase Svedberga se po jedné z akcí domácích strhla potyčka. Na první pohled obyčejná šarvátka ovšem vyústila v nevídanou reakci hostujícího obránce Maxima Gončarova.

Ten během šarvátky s Ryanem Wilsonem neudržel nervy na uzdě a hodil po svém soupeři jeho helmu, kterou mu krátce předtím sundal. Ta ho trefila přímo do hlavy. Za svůj nebezpečný čin ale pod sprchu nešel. Oba aktéři inkasovali za rvačku pětiminutový trest, Gončarov navíc dostal za hozenou helmu dvě minuty a desetiminutový osobní trest.

V zápase už nakonec žádný gól nepadl, Kazani se alespoň podařilo odvrátit vyřazení v pondělním utkání, které vyhrála 4:1.