15. září 2017 • 15:03

Konec bídné série. Štěpánek zářil a Slovan v KHL po pěti zápasech vyhrál

Výborným výkonem se proti Amuru blýskl brankář Jakub Štěpánek, jenž zlikvidoval 40 střel soupeře.
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce

Hokejový útočník Michal Řepík rozhodl v KHL vítězným gólem o výhře Slovanu Bratislava 3:2 na ledě Chabarovsku. Svěřenci českého trenéra Miloše Říhy tak ukončili pětizápasovou sérii bez vítězství, zatímco domácí Amur právě pátou porážku v řadě přidal. Výborným výkonem se blýskl také brankář Jakub Štěpánek, jenž zlikvidoval 40 střel soupeře.

Slovanu se podařilo ve třetí třetině obrátit skóre, poté co od 14. minuty prohrávali. Mezi 23. a 31. minutou nastřílel slovenský tým tři branky, na kterých se podíleli i čeští hokejisté.

U vyrovnávací trefy Juraje Mikúše měl asistenci Radek Smoleňák, na branku Andreje Štastného přihrál obránce Tomáš Voráček a třetí gól vstřelil z ostrého úhlu Řepík, přičemž nahrávku si připsal ještě Lukáš Kašpar.

Ve třetí třetině brankáře Štěpánka překonal český útočník Marek Kvapil, ale jeho branka s asistencí Tomáše Zohorny na body Chabarovsku nestačila.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Slovan Bratislava 2:3 (Kvapil 1+0, Zohorna 0+1 - Řepík 1+0, Kašpar, Smoleňák, Voráček všichni 0+1), Vladivostok - CSKA Moskva 3:1

Témata:  KHL, hokej, Sport

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.