Hanzl v KHL popáté skóroval, Spartak ale na výhru nedosáhl

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Pátý gól Robina Hanzla v sezoně pomohl hokejistům Spartaku Moskva v Kontinentální lize k zisku bodu za prohru 2:3 v prodloužení na ledě Petrohradu. Spartak přitom měl proti loňským mistrům blízko k nečekanému vítězství, ale domácí půl minuty před koncem třetí třetiny při hře bez brankáře vyrovnali a v 63. minutě rozhodl zápas Nail Jakupov.

Hanzl je třetím nejlepším českým střelcem v KHL, třetí místo mezi Čechy mu patří rovněž v produktivitě s deseti body. Bývalý litvínovský útočník se ve 13. minutě přesně trefil střelou zpoza bránícího hráče, v úvodu třetí třetiny pak poslal moskevský celek do vedení Kaspars Daugavinš. Favorit však dokázal vyvinout obrovský tlak a zápas otočit, na střely na branku Petrohrad vyhrál 45:13.

V utkání Nižněkamsku proti Soči se čeští hokejisté podíleli na obou brankách domácího týmu, který sice dotáhl dvougólové manko, ale nakonec prohrál 2:4. Adam Polášek vyrovnal v 26. minutě na 2:2, na úvodní gól Něftěchimiku předtím přihrál Andrej Nestrašil.