Nestrašil pomohl gólem ukončit sérii proher Nižněkamsku, Mozík nahrával

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Gól Andreje Nestrašila pomohl hokejistům Nižněkamsku v utkání Kontinentální ligy k vítězství 4:3 v prodloužení nad Nižním Novgorodem. Český útočník se trefil posedmé v ročníku, jeho klub ukončil sérii osmi porážek.

Něftěchimik přitom ještě v polovině třetí třetiny prohrával o dva góly, Nestrašil ale v 54. minutě po rychlém objetí branky hostů vyrovnal. V druhé minutě prodloužení pak zápas rozhodl Pavel Padakin.

Na vítězném gólu Viťazu Podolsk v utkání s Kazaní (2:1) se přihrávkou podílel Vojtěch Mozík . Český obránce má v sezoně na kontě už 22 bodů a v kanadském bodování svého mužstva je třetí. Nejlepší útočník uplynulého týdne KHL Jiří Sekáč se v dresu kazaňských obhájců Gagarinova poháru neprosadil.

Pošesté za sebou v lize uspěli svěřenci Josefa Jandače z Magnitogorsku, kteří doma zvítězili 3:1 nad Vladivostokem.