Hrachovina přispěl k obratu Astany, Hanzl asistoval při výhře Spartaku | iSport.cz
28. února 2019 • 21:05

Hrachovina přispěl k obratu Astany, Hanzl asistoval při výhře Spartaku

Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy
Jágr: Nikdo jiný asi dvakrát denně s vestou netrénoval. Pomohl i kostel Jágr: Nikdo jiný asi dvakrát denně s vestou netrénoval. Pomohl i kostel

S náhradníkem Dominikem Hrachovinou v brance se hokejisté Barysu Astana nadechli k velkému obratu a v osmifinále Kontinentální ligy porazili Nižnij Novgorod 5:4 v prodloužení. Hrachovina po necelé minutě druhé třetiny vystřídal za stavu 0:3 Henrika Karlssona, záhy inkasoval i on, ale Barys na cestě k druhé výhře v sérii nezastavila ani čtyřgólová ztráta.

Na 4:4 domácí vyrovnali v 59. minutě v přesilové hře, po 100 sekundách prodloužení jim střelou od modré čáry zajistil vítězství Roman Starčenko. Další dva zápasy se budou hrát na ledě poraženého Torpeda.

Dvoubrankový náskok nestačil Petrohradu, který v poslední třetině dostal tři góly a podlehl moskevskému Spartaku 2:3. Český útočník Robin Hanzl přihrál na první gól Spartaku a v play off si připsal druhý bod.

Rozhodující branka v Petrohradu padla pouhých pět vteřin před koncem. Favorizovaný tým SKA, který vyhrál dva z posledních čtyř ligových ročníků, prohrává na zápasy nečekaně 0:2.

I podruhé v sérii uspěl rovněž Jekatěrinburg v brance s Jakubem Kovářem. Nejlepší celek Východní konference doma porazil Čeljabinsk 4:2. Kováře, který v předchozím duelu neinkasoval, hráči Traktoru poprvé překonali v závěru úvodní třetiny, Avtomobilist však následně zvýšil až na 4:1.

Výsledky osmifinále Kontinentální hokejové ligy:

Východní konference - 2. zápasy:

Barys Astana - Nižnij Novgorod 5:4 v prodl.

2:0

Petrohrad - Spartak Moskva 2:3 (za hosty Hanzl 0+1)
Stav série: 0:2.

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby