Petrohrad dramatizuje semifinále KHL. Doma udolal CSKA v prodloužení

0
Nejlepší střelec se nedostal ani do Brna… Osmnáctka na baru?!
Dvořák po generálce na UFC. Zranění je pryč, zkoušel jsem nové zbraně

Hokejisté Petrohradu ukončili sérii devíti porážek s CSKA Moskva a v semifinále play off Kontinentální ligy snížili na 1:2 na zápasy. V domácím prostředí zvítězil Petrohrad 2:1 v prodloužení, v 73. minutě rozhodl Nikolaj Prochorkin.

V úvodním semifinálovém duelu nejlepších týmů základní části dokázal CSKA zvítězit, přestože na petrohradskou branku vyslal jen 12 střel. Podobně drželi Moskvané naději i dnes, kdy prohráli na střelecké pokusy 17:29.

Hosty dostal sekundu před koncem první třetiny do vedení Pavel Karnauchov, v 28. minutě vyrovnal Alexandr Barabanov. Převahu nakonec Petrohrad využil k první semifinálové výhře, když se Prochorkin prosadil i v obležení celé soupeřovy pětice.