Petrohrad dramatizuje semifinále KHL. Doma udolal CSKA v prodloužení | iSport.cz
1. dubna 2019 • 22:22

Petrohrad dramatizuje semifinále KHL. Doma udolal CSKA v prodloužení

BANÍK 2003-04 (I. část): Vrba měl obří vliv na titul. Jak se tým rodil?
Kvitová o zrušeném Wimbledonu: Můj oblíbený turnaj, ale jsou důležitější věci

Hokejisté Petrohradu ukončili sérii devíti porážek s CSKA Moskva a v semifinále play off Kontinentální ligy snížili na 1:2 na zápasy. V domácím prostředí zvítězil Petrohrad 2:1 v prodloužení, v 73. minutě rozhodl Nikolaj Prochorkin.

V úvodním semifinálovém duelu nejlepších týmů základní části dokázal CSKA zvítězit, přestože na petrohradskou branku vyslal jen 12 střel. Podobně drželi Moskvané naději i dnes, kdy prohráli na střelecké pokusy 17:29.

Hosty dostal sekundu před koncem první třetiny do vedení Pavel Karnauchov, v 28. minutě vyrovnal Alexandr Barabanov. Převahu nakonec Petrohrad využil k první semifinálové výhře, když se Prochorkin prosadil i v obležení celé soupeřovy pětice.