Sedlák je v KHL ve formě. Rozhodl a trefil se potřetí ve čtyřech zápasech

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Gól útočníka Lukáše Sedláka rozhodl o vítězství hokejistů Čeljabinsku v Kontinentální lize na ledě Chabarovsku 2:1. Pro českou posilu Traktoru z NHL to byla už třetí branka ve čtvrtém zápase nové sezony.

Čeljabinsk po úvodních dvou porážkách vyhrál podruhé za sebou a poprvé za tři body. Marka Langhamera v brance Chabarovsku překonal nejprve v 36. minutě v přesilovce Andrej Popov a v poslední třetině zvýšil Sedlák na 2:0. Amur 80 sekund před koncem jen snížil a prohrál i čtvrtý zápas. V utkání se představilo sedm českých hokejistů.

První vítězství v normálním hracím čase vybojoval také Kunlun, který porazil Barys Nur-Sultan 1:0. Brankář Šimon Hrubec zůstal v čínském týmu v roli náhradníka.

Výsledky:

Chabarovsk - Čeljabinsk 1:2 (za hosty Sedlák 1+0), Kunlun Red Star - Barys Nur-Sultan 1:0, Omsk - Nižnij Novgorod 4:2, Spartak Moskva - Dinamo Minsk 4:5 (za domácí Hanzl 0+1).