Další Čech si zahraje v Utkání hvězd KHL. Kováře doplní útočník Jaškin | iSport.cz
10. prosince 2019 • 09:40

Další Čech si zahraje v Utkání hvězd KHL. Kováře doplní útočník Jaškin

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lednového Utkání hvězd Kontinentální hokejové ligy se vedle brankáře Jakuba Kováře zúčastní i útočník Dynama Moskva Dmitrij Jaškin. Druhého nejproduktivnějšího hráče soutěže vybrali novináři jako zástupce Bobrovovy divize.Zatímco Kovář hájící barvy Jekatěrinburgu se v exhibičním zápase představí potřetí v kariéře, šestadvacetiletého Jaškina čeká premiérová účast. Český reprezentant, který se tento týden představí i na turnaji Channel One Cup, se do Evropy vrátil v létě z NHL.

Utkání hvězd se uskuteční 19. ledna v Moskvě. Své zástupce již zvolili fanoušci a novináři, týmy doplní vedení soutěže a čtyři účastníky dodá juniorská MHL.

Útočník Jaškin z Dynama Moskva je druhý v produktivitě KHL

Český reprezentační útočník Dmitrij Jaškin z Dynama Moskva je s 34 body za 14 branek a 20 asistencí druhý v produktivitě Kontinentální hokejové ligy. Za spoluhráčem Vadimem Šipačovem zaostává o pět bodů. Lídr kanadského bodování má na kontě devět gólů a 30 přihrávek. Třetí Linus Omark z Ufy nasbíral 33 bodů (8+25).

Mezi střelci se Jaškin dělí o čtvrté místo a na vedoucího Nikitu Sošnikova z Ufy ztrácí čtyři branky. Mezi nahrávači je rodák z Omsku třetí.

Dalšímu českému útočníkovi Tomáši Zohornovi z Chabarovsku patří v produktivitě 44. místo s 21 body za devět gólů a 12 přihrávek.

Dmitrij Jaškin bodoval v KHL podesáté v řadě a v celé soutěži už je druhý v produktivitě i mezi střelci
Dmitrij Jaškin bodoval v KHL podesáté v řadě a v celé soutěži už je druhý v produktivitě i mezi střelci

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud