Autor: ČTK, ros
0
SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák

Přesně po měsíci se obránce Jakub Krejčík zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Svým druhým gólem v sezoně pomohl Jokeritu Helsinky na ledě Soči k vítězství 5:4 v prodloužení. Asistenci u jeho branky si připsal další český bek David Sklenička, který má v případě potřeby doplnit reprezentaci tento týden na turnaji Karjala v Helsinkách.

Jokerit prohrával na začátku třetí třetiny 1:3, ale Krejčík v 50. minutě střelou od modré čáry nastartoval obrat. Za tři a půl minuty vedli hosté 4:3, výhru v základní hrací době jim však dvacet sekund před sirénou sebral Daniil Miromanov. Prodloužení ukončil po půlminutě Brian O'Neill.

KHL:

Barys Nur-Sultan - Dinamo Riga 3:0, HK Soči - Jokerit Helsinky 4:5 v prodl. (za hosty Krejčík 1+0, Sklenička 0+1).