Autor: ČTK, ros
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Český útočník Lukáš Sedlák vstřelil oba góly Čeljabinsku, který však v Kontinentální hokejové lize podlehl na ledě Nižního Novgorodu 2:5. U první branky mu v přesilové hře asistoval Tomáš Hyka.

Sedlák se po téměř dvou týdnech dočkal třetího gólu v sezoně v 15. minutě a vyrovnal na 1:1. Druhý zásah si připsal v 50. minutě, kdy korigoval na 2:4. Domácímu Torpedu zařídil vítězství americký útočník Ken Agostino, který zaznamenal hattrick a přidal jednu asistenci.

KHL:

Barys Nur-Sultan - Jekatěrinburg 5:4 v prodl., Čerepovec - Novosibirsk 1:0, Nižnij Novgorod - Čeljabinsk 5:2 (za hosty Sedlák 2+0, Hyka 0+1), Omsk - Jaroslavl 1:4, Dinamo Minsk - Chabarovsk 2:1 (za hosty Jordán 0+1), Viťaz Podolsk - Petrohrad 6:5 po sam. nájezdech.