29. září 2008 • 16:25

Jágr si připsal vítězný gól a dvě asistence

Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Svým osmým gólem v sezoně zařídil útočník Jaromír Jágr hokejistům Omsku už šesté vítězství v Kontinentální lize za sebou. Avangard zdolal MVD Balašicha 7:4.

Česká hvězda zajistila v 52. minutě svou brankou domácím vedení 5:4, předtím si Jágr připsal ještě dvě asistence.

Omsk vedl v zápase už 3:0, ale soupeř dokázal ve 46. minutě vyrovnat. Také na další branku sibiřského celku hosté odpověděli.

Až závěrečná desetiminutovka vyzněla jednoznačně pro Jágrův tým, který stále vede dočasný kouč Igor Nikitin.

Avangard si výhrou pojistil první místo v Charlamovově divizi. Jágr má po dvanácti zápasech na kontě osm branek a pět asistencí.