Rachůnek s Kudrnou v utkání hvězd KHL | iSport.cz
26. prosince 2008 • 16:11

Rachůnek s Kudrnou v utkání hvězd KHL

Autor: ČTK
Karel Rachůnek
TOP VIDEA
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další dva čeští hokejisté se dočkali nominace do Utkání hvězd Kontinentální ligy. Novináři zařadili do týmu krajánků, kteří 10. ledna na Rudém náměstí v Moskvě nastoupí proti výběru ruských hráčů, obránce Karla Rachůnka a útočníka Jaroslava Kudrnu.V exhibici by se tak mělo objevit minimálně šest českých hráčů. V mužstvu, které povede největší hvězda soutěže Jaromír Jágr z Omsku, jsou ještě jeho klubový spoluhráč Jakub Klepiš a další útočníci Pavel Brendl z Nižného Novgorodu a Jan Marek z Magnitogorsku.

Brendl s Markem se dostali v hlasování fanoušků do zahajovací sestavy, Klepiše si do týmu vybral sám Jágr. Navíc jedním z trenérů bude kouč Dynama Moskva Vladimír Vůjtek a vedení ligy má ještě právo doplnit do obou mužstev po dvou hráčích.

Do celku ruských hokejistů, jemuž bude šéfovat Alexej Jašin, zařadili žurnalisté také kontroverzního útočníka Alexandra Radulova z Ufy. Na jeho styl hry si po nedávném souboji reprezentačních celků na moskevském turnaji Channel One Cup řada českých hráčů hodně stěžovala.

Témata:  sport, hokej, Rachůnek, Kudrna, khl
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud