Jágr jako Děda Mráz! | iSport.cz
2. ledna 2009 • 14:30

Jágr jako Děda Mráz!

Autor: zej
TOP VIDEA
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO, FOTO - Znáte ho jako hokejového kouzelníka. Nebo jako tenistu, občas jako fotbalistu. Nebo volejbalistu. Ale teď máte jedinečnou možnost vidět Jaromíra Jágra i jako Dědu Mráze! Nebo Santa Clause, vyberte si...Kdo jiný by měl fanouškům Omsku popřát krásný nový rok než on? Vždyť český útočník je v Rusku zbožňovanou osobností a právě Jágr nedávno natočil i klip, v němž se postupně obléká do úboru Dědy Mráze a pózuje fotografům! A v závěru popřeje krásný nový rok.

Video s Jágrovým představením naleznete zde:
http://www.hawk.ru/video_gallery.php?id=182&year=2008 (první odkaz na stránce)

Deník Sport vám rovněž exkluzivně přináší fotografie, které přímo při natáčení pořídil zpravodaj ruského deníku Sovětskij Sport.

Jágr jako děda Mráz
Jágr jako děda Mráz
Jágr se na ledě prohání v modrém kabátě, na tváři má bílý plnovous a na rukou červené rukavice. Udělá pár rychlých bruslařských temp, vystřelí na branku, zamává do kamery a popřeje. Potom ledově foukne do kamery a obraz jako by zamrzne... Celý klip je dokonce zakončen i přáním v češtině.

Hvězdný útočník tento klip natočil v polovině prosince přímo na ledě Omsk Areny. Teď už má ale s týmem jiné starosti, už zítra nastoupí Avangard v domácí bitvě se Spartakem Moskva. Z posledních tří utkání Omsk dvě prohrál, takže má co napravovat.

Nadělí Děda Mráz, alias Jágr, soupeřům hodně gólů?

Témata:  sport, hokej, omsk, jágr, děda, Mráz
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud