30. července 2009 • 20:37

Hudler definitivně patří Dynamu Moskva

Autor:
Jiří Hudler
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3 CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení Kontinentální hokejové ligy dnes zaregistrovalo smlouvu českého útočníka Jiřího Hudlera s Dynamem Moskva. Pětadvacetiletý hráč podepsal dvouletý kontrakt, který mu podle neoficiálních informací zajišťuje celkový příjem ve výši osm až deset milionů dolarů, již 8. července.Vedení KHL však s registrací čekalo, protože Detroit se snažil Hudlerovo rozhodnutí zvrátit a jeho zástupci tvrdili, že je smluvně i nadále vázaný s Red Wings.

Český hokejista se totiž po sezoně obrátil na arbitrážní soud, který má určit jeho plat v NHL. Jednání před arbitráží se konalo dnes a výsledek bude znám v příštích dnech. Hudler i jeho agenti však bez ohledu na to opakovaně uvedli, že vítěz Stanleyova poháru z loňského roku bude v příštích dvou letech hrát za ruský klub v KHL.

Podle ruských médií se vedení Kontinentální ligy rozhodlo zaregistrovat Hudlerovu smlouvu před vyřešením sporu i proto, že zástupci NHL nerespektovali v několika případech v minulých dnech smlouvy hráčů v klubech KHL a bez problémů je nechali podepsat kontrakty v zámoří.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze